Boží načasování

16.11.2017

Boží načasování...

Jako lidé jsme byli stvořeni, abychom měli sny a vize. Už jako malé děti jsme snili o tom, jaké to bude vyrůst, čím budeme a co nám život nadělí.
Mít své sny je velice důležité, naše vize jsou hnacím motorem ke změnám a odvážným krokům. To ony nás táhnou k vykročení z komfortní zóny, mimo své pohodlí nás vábí melodie neznámého dobrodružství.

Zažila jsem různé stezky k dosažení svých snů a stále se mi zrcadlí to stejné poselství. A to je, že potřebuji snít a plodit dál vize, ale více než to je nutné se odevzdat Božímu načasování😊 Jeho čas je totiž neomezený, ani myslí, ani tělem, a často se proto neshoduje s naší urputností dosáhnout cíle co nejdříve.
Život nás všechny učí trpělivosti a pokoře před Vyšším plánem, neb ten je na rozdíl od našich, dokonalý. Jeho načasování je absolutně vždy pro naše nejvyšší blaho a růst. Velice dobře už poznám, kdy tlačím na pilu. Jsou to chvíle, kdy uskutečňování jde ztěžka, stojí mne hodně úsilí a nepřináší lehkost a klid v srdci.

Ale také znám to božské vedení, kdy skrze můj vnitřní pokoj se nechám směrovat na místa, setkání, kde se věci dějí tak trochu mezi řečí. Tam cítím radost, plnost a vděk, odcházím z těchto cest občerstvena a posílena.
Zde jsou všichni zúčastnění obdarováni, není poraženého ani vítěze, v tomto božím konceptu hrajeme všichni v souladu se sebou. Tyhle okamžiky se dějí v obyčejných dnech, přicházejí potichu a neohlášeně, ale vyžadují od nás absolutní důvěru a odevzdání sebe do Boží náruče.

Není to nádherný zvuk orchestru, když je dirigentem ON? V jeho vedení zní každý tón jistě a lahodně a celá skladba se poskládá přirozeně, bez tlaků našeho ega, protože ono by zcela jistě hrálo jinak a nejlépe sólo😊

Boží časovost vyžaduje naše plné vědomí, že jsme božské bytosti v lidském těle. Nevím jak Vy, ale já cítím velké dobrodružství, když si maluji své novoroční vize a sny. 
Bavím se na sklonku roku Jeho cestami, které mne provedly k naplnění, často jinému, než jsem si vysnila.

A každým krokem po této cestě má duše více zjemňuje své vyzařování, miluje více a je také milosti plnější vůči lidské nedokonalosti. Božská časovost mne učí, že vše je v nejlepším pořádku právě teď!!!

Přeji Vám časté putování mimo čas a prostor, tam se vše krásně poskládá samo.