Mystické doteky

01.09.2012

Kameny a síla věků.......

"Letos na jaře mne kolem třetí hodiny ranní vzbudilo příjemné šimrání v celém těle. Po probuzení jsem objevila své tělo složené z jakýchsi gelových kuliček, které proudily a barevně zářily celou buněčnou strukturou mého těla. Neděsí mne cestování mimo tělo, čas a prostor, znám tyhle výlety řádku let, ale pokaždé je to jiné.

Tentokrát jsem rychle pochopila, že se mohu vydat díky síle kamenů, se kterými třetím rokem medituji, na daleké cesty ke všemu živoucímu, co nás zde obklopuje. Pouhá myšlenka mne zanesla do struktury vody, květiny, stromu, vše na co jsem pomyslela, bylo ihned realitou.

Bylo nepopsatelně nádherné si plynout v kapkách divoké řeky nebo se jako hlodavec dotknout živé země a zapustit kořeny tam, kde odedávna existovaly. Vracela jsem se pak neskutečně občerstvená, plná uchopení podstaty živého a přinášela si odtud do bdělosti vnitřní harmonii se vším. Celé měsíce pak tenhle zážitek posiloval mé propojení s Bohem, než přicházely další a další setkání se se vším živoucím, které mne činí cele smířenou.

S pokorou děkuji "nahoru" za zprostředkovávání těchto meditativních výletů za podstatou bytí". :)

Dovětek_2018: 

Tyto mystické ranní cesty jsem mohla díky milosti, absolvovat dalších 6měsíců, noc co noc...
Bylo to obr požehnání shůry, návrat k celistovosti mé podstaty a propojení se vším živým na Zemi i mimo, DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI...

Ra-dušino cestování