Reference: Ženské kruhy

Říjen 2016 - Kateřina 41let

Milá Radko, včera to bylo moc Prima. Odvezla jsem si velmi krasne a hluboké zážitky! Velikost skupiny Je jen potvrzením, ze to děláte správně:) čeká vás mnohem větší skupina! Obě s Janou jste skvělé! Je tam čistota a POKORa."

Květen 2016 - Petra 35 let 

Petra: "Co mi přinesly semináře Ženy Srdce? Svobodu. Pocit, že někam patřím... sounáležitost. Pocit přijetí. Bezpečí. Připomenutí toho, že jsem ráda ženou a odvahu jí být stále víc. Radost a energii. Nové kontakty, nový směr. Přijela jsem v sobotu na nové (velmi příjemné) místo, potkala několik nových žen... a každá z nich mi svým příběhem byla inspirací. Přijela jsem v neděli na stejné místo a až na jednu měly všechny včerejší ženy jiné oblečení a jiné náušnice :-) Byly pestré, byly barevné, byly otevřené, byly krásné... už jen jejich přítomnost a sdílení bylo hojivé... Když jsem s nimi v sobotu poprvé tančila, musela jsem si po několika minutách sundat podprsenku :-)... prostě musela :-) V neděli i v červnu už jsem jela z domova bez ní.

Duben 2016 - Jana 50 let 

Pomáhají mi uvědomit si, jak důležité jít cestou být sama sebou, být ŽENOU, kolik omezení na této cestě mám a jak lehce a rychle se při trošce "nepozornosti" na této cestě umím ztratit:-)Na jednom ze seminářů jsem zažila naprosto úžasný pocit z možnosti být ve společnosti ostatních žen, které také jako já hledají...Každá jsme někde jinde na své cestě, ale ta chuť, naladění a energie je obohacující....A pak mi pár dní po semináři došlo, že se mi po tomto prožitku stýská :-)...Moc děkuji Janě a Radce za spoustu inspirace, za způsob jakým své semináře vedou a děkuji i všem ženám se kterými jsem měla možnost se potkat...

Únor 2016 - Eva 48 let

Děkuji moc Radce a Janě a všem ženám, bylo to úžasné a hodně silné téma. Trochu mě teď provází životem a já vím, že něco důležitého se ve mě mění, že jsem zase o krůček dál. Děkuji. 

Leden 2016 - Hanka 46 let 

Děkuji za úžasné vedení semináře na téma Mysl, emoce a intuice. Byl to pro mě neskutečně uvolňující zážitek, při kterém jsem nahlédla do svého nitra a zažila události, v které jsem nedoufala :-) Jste obě báječné :-) Děkuji i ženám, které se na semináři sešly, protože i ony mi pomohly najít to co jsem vnitru potřebovala slyšet.

30.9.2014 - žena 45 let

Očišťující rituál s Radkou a dalšími ženami je balzám na duši. Odpočinek, "vytřesení" emocí, povídání v kruhu, vůně šalvěje a dobrá čokoláda... Odjížděla jsem s pocitem uvolnění a "prázdné hlavy". Všem doporučuji.

23.9.2014 - žena 39 let

V běžném životě není moc příležitostí k zastavení se a napojení se na vlastní zdroj, na Bytí. Díky semináři se mi dostalo prostoru pro vnitřní usebrání, nahlédnutí do tajů vlastní duše i do duše bližních. Díky příjemné atmosféře, rituálům a cvičením jsem se mohla zase o kousek dál posunout na své cestě poznání.

17.1.2013 - žena 38 let

Prožitek z tohoto víkendu sdílený se ženami, které jsem znala (jen pár z nich), ale neměla jsem tušeni, že tam budou, i s těmi co jsem nikdy předtím neviděla, byl nepopsatelně krásný. Spojily jsme se jako přítelkyně znající se několik let, dokonce v takové touze se při loučení obejmout a objímat se a zůstat spolu v kontaktu, že nestačím žasnout. Projít si tunelem jako porodem pro mě byla velká fyzický dřina, ale spadla ze mě tíha, a věčně dotírající smutek a splín. Jsem naplněná, jsem šťastná a přeji si aby tento pocit trval věčně. Přestalo mě zajímat jestli tomu co jsem zažila rozumí mozek, konečně jsem pochopila co můžou zažít moje city a jak klidná a zářící může být má duše. Jela bych okamžitě znovu.

17.12.2012 - žena 37 let

Měla jsou možnost prožít si s Vámi tři prodloužené víkendy. S Vámi, úžasnými ženami, a především sama se sebou. Už samotné rozhodnutí, že se sebou něco udělám, bylo prvním krokem k proměně ve vnímání a poznání sebe sama. Jsem na sebe hrdá, že jsem v ten rozhodující moment, zda jet na první víkendovku, nebo se dál topit, necouvla, sbalila si pár věcí a jela. Ostatní pobyty jsem vnímala jako jasnou volbu pro svůj osobní růst. Vždy, když jsem se vrátila z pobytu domů, zjistila jsem, jak jsem zase o kus dál. Teď už nestojím a nepřešlapuji na místě. Pochopila jsem, že jsem to já, kdo volí další směr své životní cesty. Je to tak jednoduché! 
Díky za úžasné prostředí, které dokážete s Ivetkou vytvořit. Je hodně znát, když člověk svou práci dělá s opravdovým zájmem, od srdce.

1.12.2012 - žena 42 let

Odpoutala jsem se od ošklivého a chmurného. Mám pocit, že mé starosti se mnou všichni sdíleli a že starosti odplynuly. Největší zážitek pro mě byl, že jsem nechtěla z "tunelu" ven. Chtěla jsem tam zůstat, neřešit všechno venku. Ven mě dostalo to, že se moje děti měly narodit.

V neděli jsem vyšla jako nová zlatka. Cítím novou energii.

30.11.2012 - žena 39 let

Návrat zpět do reálného života byl euforický. Proměna téměř hmatatelná, přestože popsat, co se konkrétně stalo je nemožné. Cítím se daleko ženštěji a sebevědoměji, ztratila jsem velký kus vnitřního napětí, jsem daleko pozitivnější, otevřenější, více naslouchám okolí - zřejmě mám uvnitř více místa Přes všechno toto nové a krásné, všední život nám předkládá zatěžkávací zkoušky... a já už vím, že mám ještě na čem pracovat...a to je dobře jinak by tady pro mne život ztrácel smysl, přišli jsme si sem přeci plnit úkoly, ne? Díky tomu, co jsem si přivezla z víkendu, přijímám tyto úkoly s díky, láskou, trpělivostí, vírou a obrovskou pokorou.

27.11.2012 - žena 57 let

Cítím ohromné smíření - když jsem jela dolů z hor, tak mi proběhlo hlavou, že zase půjdu do té hrůzy zvané open space, ale taková nevole jakou jsem vždy měla už zmizela. Nicméně ze mě vyšel ven ten ohromný balvan, který jsem celý život vláčela nahoru a nikdy nedovlekla nahoru, protože vždy spadl dolů a pořád dokola a najednou není. Cítím se hrozně volná a skutečně cítím osvobození jakoby ze mně spadly řetězy.
Jinak se dívám na svět a je mi jedno jak se dívá svět na mne. Sedím tady v práci mám kolem sebe bublinu lásky a je mi dobře, tak nějak posvátně dobře. Prožívám to nové zrození v mysli pořád dokola a je to krásné, protože také vím kam se jednou vrátím a tam kam se vrátím to bude dobré, protože se mi odtamtud nechtělo.