Šungitovo křišťálová voda

ŠUNGIT je nejstarší minerál na planetě obsahující uhlík. Molekuly tohoto uhlíku se nazývají FULLERENY. Tento karelský šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let.

Nález přírodních fullerenů v karelském šungitu je skutečná senzace. Je to jediné ložisko šungitu s obsahem fullerenů na Zemi. Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou, má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu je vodou nové generace. Pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organismu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působící antioxidant.

Šungitová voda působí na organismus plánovitě. Tlumí bolesti a má protizánětlivé účinky. Má baktericidní vlastnosti, trvanlivý antihistaminový účinek. Šungitová voda díky svým léčivým účinkům pomáhá léčit nejrůznější zánětlivá onemocnění, alergické, virové, kožní, kloubní potíže, nemoci látkové výměny, a to těmito způsoby:

  • pitím - gastritidu, kolitidu, nachlazení (chřipku, bronchitidu), žlučníkové a ledvinové kameny, cukrovku, artritidu. Pomáhá obnovit imunitní a energetický stav při syndromu chronické únavy. Je dokázáno, že fullereny brání vzniku a rozvoji arteriosklerózy. Neméně zajímavým faktem je, že šungitová voda odstraňuje kocovinu.
  • obklady - vředy, špatně hojící se rány, proleženiny, furunkuly, lupénku, atopický exem. Skvěle zmírňuje bolest při popáleninách!

Šungit je univerzální sorbent. Nic se nevyrovná schopnosti šungitu čistit vodu od škodlivých příměsí. Na svém povrchu absorbuje 95% nečistot, odstraňuje zakalení a dodává vodě pramenitou chuť. Šungit odstraňuje z vody těžké kovy, koloidní železo z vodovodního potrubí, nitráty a nitrity, pesticidy, dioxiny, fenoly, sloučeniny chlóru, ropné produkty, radionuklidy, vajíčka helmintoz, viry a bakterie. Současně dodává organismu prospěšné mikro a makro prvky a pohlcuje škodlivé. Šungitovou vodu je možné kromě denního pití používat i ke kloktání, vyplachování úst a nosu při angínách, paradentóze a rýmě.

Přeji Vám mnoho lahodné chutě a léčebných vibrací s tímto nápojem :) ...     Ra-duše


Směs křišťálu:

Křišťál je léčivý a magický kámen, který je nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Uklidňuje a odnímá z těla nečistoty, jedy, napětí, záněty, zkrátka to, co zdraví ohrožuje. Koncentruje v nás vše kladné a vše negativní od nás odebírá. Očišťuje duši a posiluje strukturalizaci celého těla. Mírní bolesti, především nervového původu. Má schopnost očišťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin.

Směs růženínu:

Růženín je kamenem dobra a trpělivosti, mírnosti, něžnosti a lásky. Zacelí a vyléčí i hluboké duševní rány. Učí nás odpouštět. Reguluje činnost srdečního svalu, chrání jej před onemocněními. Posiluje okysličování krve a její cirkulaci, chrání před kožními záněty. Snižuje psychické potíže a přispívá ke klidnému spánku. Uklidňuje rozbouřené emoce.

Směs ametystu:

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu. Pomáhá vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je to kámen proměny, duchovní čistoty, most mezi nebem a zemí, přináší majiteli denní vize, intuici a pokoru. Ametyst podněcuje produkci hormonů. Vylaďuje systém žláz s vnitřní sekrecí a metabolizmus. Posiluje imunitní systém. Léčí nerovnováhu žaludečního a dýchacího systému. Blahodárně působí na střeva, kde reguluje stav střevní flóry, odstraňuje parazity a zlepšuje vstřebávání vody.

Příprava léčebné vody:

Kameny opláchněte nejprve pod tekoucí vodou a umístěte je do skleněné nebo plastové nádoby. Dotočte si potřebné množství vody z kohoutku a nechte 12-15hod v klidu vodu odstát. Druhý den je možné vodu pít neomezeně a dolévat dle potřeby. Je možné ji umístit do ledničky pro získání lahodnější chutě.

Očista kamenů:

1x za 2měsíce vylouhujte všechny kameny v roztoku s jedlou sodou, poté vyndejte kameny na plátno a 2-3hodiny je nechte nabít na slunci. Po očistě jsou kameny opět připraveny sloužit Vašemu záměru v léčebné vodě. Doporučuji využít možnosti programování informací do vody, pomocí napsaných lístečků (záměr zdraví, láska, hojnost, atd.), které umístíte pod lahev s vodou.