Ručně vyráběné šperky

s drahými kameny a minerály


Víra v léčivé účinky drahých kamenů je stará jako lidstvo samo. Vládci i náboženští vůdci již po několik tisíciletí píší o drahých kamenech a jejich léčivých účincích na člověka. Již starověcí Egypťané, stejně jako Májové, Řekové, Číňani či védské kultury v Indii používali drahé kameny při posvátných či léčivých obřadech. Ajurvédská medicína již před více než 5 000 lety kombinovala drahé kameny a minerály s bylinkami, aby s jejich pomocí nastolila chybějící rovnováhu u svých pacientů.

Každý z drahých kamenů nabízí jinou vlnovou délku svého energického působení a každý je tak naladěný na jiný neduh. Nosí-li člověk určitý kámen a přitom si uvědomuje jeho léčivé vlastnosti, podporuje tak skvělým způsobem svůj vnitřní léčivý mechanismus.

Jelikož se naše těla skládají z 60 % z vody, umístění léčivého drahého kamene kamkoliv po těle ihned aktivuje vysílání elektromagnetických vln z kamene skrz naskrz našimi těly. Všechna voda v těle se podvolí vibračním úrovním daných kamenů a tak naše systémy nasytí léčivým proudem. Jde o energii životní síly, která se vyskytuje v celém Vesmíru. Není nutné, abyste výše zmíněnému věřili, tento vibrační posun nastane i bez Vaší víry. Nicméně intenzita léčivého proudu bude vždy velice ovlivněna záměrem Vaší mysli; stejně jako tomu je u plachetnice, která pluje rychleji při silnějším větru.

Nechte se vést i Vy svou intuicí a ona Vám pomůže vybrat si pro sebe ten pravý léčivý šperk.

"Každý šperk je vyroben s láskou a při mnoha příležitostech jsme osobně pocítili duchovní léčivé vibrace toho či onoho kamene a minerálu".

Nošení takového unikátního šperku je zároveň léčivé, posilňující i módní.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem!!!

Ra-duše a Pavel (Malkutach)


Výroba energetických šperků

K výrobě používáme hlavně nerezový profilovaný drát nebo cín (metoda cínování). Vyrábím náhrdelníky, prsteny, náušnice, náramky, a jiné ...

Vyberte si svůj drahý krystal nebo minerál:

  • dle své intuice při osobním setkání
  • nebo Vám můžeme nabídnout kámen dle Vašeho data narození, který Vám přinese potřebnou energii,
  • a také si můžete přinést svůj kámen, který víte, že potřebujete.

Vyrobíme pro Vás osobní šperk, který Vám přinese to dobré a ochrání Vás od negativních vlivů z okolí. 

V každém cyklu života Vás může posílit jiný kámen věků a nabídne Vám svou letitou moudrost a krásu.... Někdy stačí jen kámen pod polštář nebo do kapsy, jindy je potřeba jej zavěsit blízko u srdce, prostě tam, kde potřebuje Vaše duše i tělo podpořit :)

Pro inspiraci nahlédněte do naší fotogalerie šperků.

Ceny výroby energetického šperku se odvijí od způsobu výroby, členitosti a křehkosti kamene, typu šperku (prsten, náhedelník, náušnice, ...) a okrasného ztvárnění (spirála, srdce, křídla, ...).

Cenu sdělíme individuálně, po zadání zakázky.